... Pooky`s world to miejsce, gdzie dzielę? się? z Wami swoimi umiejętnościami, pasjami, zamiłowaniem do tworzenia, a w szczególności do rysowania. Produkty jakie powstają są z pewnością unikatowe i jedyne w swoim rodzaju. Każdy z nich skupia samodzielnie moją uwagę i jest robiony od początku do końca w mojej małej pracowni, dzięki czemu macie pewność, że żaden z nich się nie powtórzy.
W szczególności dotyczy do ręcznie malowanych podusi czy toreb, ale także szyciowych przytulaków, jak i filcaków.
Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu to co tworzę i zostaniecie w moim świecie razem ze mną :)

Siedziba głównodowodząca Pooky`s world zlokalizowana jest w cudnym Wrocławiu, w którym zakochałam się podczas studiów.
Na co dzień Pooky`s world wypełnia mi prawie cały świat - wszystko co robię związane jest mniej lub bardziej z grafiką/ilustracją - bo albo ją tworzę albo jej nauczam:)

W związku z tym, że tytuł działu to "o mnie", a więc kilka faktów w skrócie: rocznik 1985:); rudowłosa (farbowana); posiadam i ubóstwiam mojego psa; posiadam i ubóstwiam też mojego męża :*; jestem wegetarianką; wykształcenie: mgr inż. Architekt Krajobrazu; pochodzę z Leszna (Wlkp) ale od 10lat mieszkam we Wrocławiu; zawsze mam ze sobą szkicownik, ołówek i cienkopis; wiecznie coś przestawiam w mieszkaniu - bo uwielbiam aranżować przestrzeń :); pracując potrafię spędzić przed komputerem baaardzo długie godziny; pijąc bardzo (za)dużo kawy; ....ale najważniejsze jest to: że uwielbiam swoją pracę!:) ... mały update od 14.09.2016 mamusia przecudnej Oliwki :D

Pozdrawiam Was ciepło - Paula


Pooky's world - Facebook Pooky's world - Instagram